Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

RÉGI TÜRELEMÜVEG , SVÁJC , 1 FT
1db ANTIK NAGY KRISTÁLY ASZALKÖZÉP,KÍNÁLÓ,1db ANTIK VAJ TARTÓ,1db KÜLÖNLEEGES FORMÁJÚ ÜVEGVÁZA,
1 db HATALMAS BOLÉS ÜVEGTÁL 6 db POHÁRRAL,1 db BORKIÖNTŐ,BORTARTÓ,1 db HATALMAS KRISTÁLY ÜVEG
2 db MODERN KERÁMIA FALIDÍSZ,1 db AFRIKAI FEJ FORMA JELZETT, 1 db KERESZT ALAKÚ,HIBÁTLAN
1db ANTIK KONYAK SZÍNŰ TORTATARTÓ,ASZTALKÖZÉP,1db ÓN FEDELES KORSÓ,12 db EZÜSTÖZÖTT KISKANÁL,JELZETT
Rabbi festmény, judaika, igazi antik kuriózum
CSETE LÁSZLÓ: GARIBALDI ÉS TÁRSULATA VAGY: A NÉPBOLDOGÍTÓK I-II. - EGY KÖTETBEN - 1865
Antik Ezüst Nagy Tálca ! Magyar Fémjeles !!! 510 gramm.
Lego jó állapotú vegyes csomag sok értékes, speciális alkatrésszel. Tömege: 2930g. (V-4.)
6 db NAGY ANTIK VÖRÖSRÉZ TEA,KÁVÉ,TEJ KIÖNTŐ,MIND A 6 db TELJESEN KOMPLETT,JELZETTEK,FORMATERVEZETTE
Összes egyforintos aukció »