HATALMAS ANTIK BOULLE ÓRA!

Termékkód: 2505800666
Megfigyelők: 2
Látogatók: 94

1 Ft
1 999 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Szeged
HATALMAS ANTIK BOULLE ÓRA! - Vatera.hu kép
Eladó: Fuchs-Art-antik(86)Kereskedői fiók
98.86%
Értékelés eladóként: 98.84%
Regisztráció időpontja: 2014.08.05.
98.86%
Anyag: fa
Állapot : hibátlan
Jelzett/szignózott: igen

HATALMAS ANTIK BOULLE ÓRA!

Hatalmas,különleges antik boulle óra!

Kora 1860-1880 körülre tehető,II generációs.

Szép,eredeti állapotban van!

Különleges,teknőspáncél berakásos kézi réz intarzia!

Fekete színű!

Dúsan cizellált bronz veretekkel,igazi mestermunka!

30 percenként diszkréten zenél.

Konzollal együtt 115cm!!

Szállításban tudok segíteni!

Futárral ezt a terméket nem küldöm!!!

Ajánlom figyelmébe többi igényes termékemet is!

Kérem csak akkor licitáljon,ha komolyan gondolja a vásárlást!

A nyertes vevőt kérem leütés után három napon belül jelentkezzen a megadott elérhetőségeken!

Személyes átvétel 0 Ft/db Szeged - Személyes átvétel Szegeden,postázni kizárólag a vevő felelősségére tudom

Licitálás - HATALMAS ANTIK BOULLE ÓRA!

1 Ft
1 999 000 Ft