BEETHOVEN MISA SOLENNIS KOMPONÁLÁSA KÖZBEN . JOSEPH KARL STIELER FESTŐ MŰVÉSZ RÉZKARC

BEETHOVEN RÉZKARC RITKASÁG NEM MINDEN NAPI DARAB

Termékkód: 2424790496
Látogatók: 196

4 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
BEETHOVEN  MISA SOLENNIS KOMPONÁLÁSA KÖZBEN . JOSEPH  KARL STIELER  FESTŐ MŰVÉSZ RÉZKARC kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(240)
99.59%
Értékelés eladóként: 99.56%
99.59%
Technika: rézkarc
Korszak: Antik (1900-ig)
Jelzett/szignózott: igen

EGY NEM MINDEN NAPI GYÖNYÖRŰ  SZEMET KÁPRÁZATÓ  RÉZKARC KERŰL LICITRE  IGAZI KURIOZUM.

BEETHOVEN NAGYMÉRETŰ  RÉZKARC.  HÁT OLDALÁN FEL JEGYZÉS.

BEETHOVAN MISSA SOLENNIS KOMPONÁLÁSA KÖZBEN . JOSEPH KARL  STIELER FESTŐ MŰVÉSZ.

JOBBRA LENT JELZETT.

MÉRETE  60X 57 CM.

MEGKÉREK MINDENKIT CSAK OLYAN LICITÁLJON AKI VALÓBAN   AKARJA A KÉPET ÉS KI IS FIZETI

LICITET  NEM TÖRLÖK.

KÖLTÖZÉS MIATT CSAK POSTÁZNI TUDOK.

Más futárszolgálat előre utalással 1490 Ft/db

Licitálás - BEETHOVEN MISA SOLENNIS KOMPONÁLÁSA KÖZBEN . JOSEPH KARL STIELER FESTŐ MŰVÉSZ RÉZKARC

4 500 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft