Scheiber H festmény eladó

Termékkód: 2425111439
Látogatók: 249

10 999 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
123dombi(327)
MPL PostaPontig előre utalással   MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással   MPL MOL, COOP PostaPontig előre utalással
Nógrád megye, Salgótarján
Scheiber H festmény eladó - Vatera.hu kép
Eladó: annacska19_v(101)
96.33%
Értékelés eladóként: 97.44%
Értékelés vevőként: 95.71%
Regisztráció időpontja: 2009.06.07.
96.33%
Korszak: Antik (1900-ig)
Jelzett/szignózott: igen

Hagyatékból származó Scheiber H jelzésű festmény eladó blondel keretben. (a keret korához képest szép állapotban van) A festmény előtt üveg található.

Eredetiségére garanciát nem tudok vállalni.Ezért 1Ft-ról indítom, a legmagasabb licit viszi.

Kép mérete:35x45 cm

Keret mérete:50x40 cm

MPL PostaPontig előre utalással 990 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1150 Ft/db
DPD előre utalással 890 Ft/db
MPL MOL, COOP PostaPontig előre utalással 990 Ft/db

Licitálás - Scheiber H festmény eladó

10 999 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft