Kuriózum! Hatalmas 93x117 cm Csernus Tibor olaj,vászon festmény! Kerete nincs, nem is volt.

Termékkód: 2502857756
Látogatók: 1389

166 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
batho(5)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel
Mórahalom
Kuriózum! Hatalmas 93x117 cm Csernus Tibor olaj,vászon festmény! Kerete nincs, nem is volt. kép
Eladó: MostEladnam(85)
Regisztráció időpontja: 2012.09.20.
Téma: életkép
Hordozó: vászon

Ritkaság!

Hatalmas méretű, 93x117 cm-es Csernus Tibor olaj,vászon festmény. Kerete nincs, a hagyaték eladói szerint soha nem is volt, így került hozzájuk. Az előző tulajdonos a rendszerváltás előtt politikusként dolgozó személy volt.

A festmény egyébként teljesen jó állapotú, semmilyen javítást nem igényel.

Aláírás jobbra, lent: Csernus

A licitzárást követően egy héten belül szeretném az adás-vételt lezárni.

Köszönöm!

Más futárszolgálat előre utalással 3000 Ft/db
MPL PostaPontig előre utalással 3000 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 3000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Mórahalom

Licitálás - Kuriózum! Hatalmas 93x117 cm Csernus Tibor olaj,vászon festmény! Kerete nincs, nem is volt.

166 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft

Top10 alkotó, téma, márka, technika