Munkácsy szignós olaj vászon festmèny! Tanulmány?

Szép régi Munkácsy szignós olaj vászon festm?ny!!!

Termékkód: 2504345972
Látogatók: 318

45 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
450 000 Ft
TTmino(42)
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással
Győr-Moson-Sopron megye, Sopron
Munkácsy szignós olaj vászon festmèny! Tanulmány? - Vatera.hu kép
Eladó: nikoleeta777(234)
Regisztráció időpontja: 2011.07.18.
Szélesség (cm): 18.5
Magasság (cm): 26.5
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Munkácsy Mihály
Hordozó: vászon

Munkácsy szignós olaj vászon festmèny kartonra kasírozva! Garanciát sajnos nem tudok rá vállalni, mert nem volt vizsgálva! Viszont nagyon régi és nagyon mutatós darab! Hagyatékból származik! Nézze meg a többi aukciómat is!!! Mindent figyelembe véve korrekt áron kínálom!!!
MPL házhoz előre utalással 1390 Ft/db
DPD előre utalással 890 Ft/db

Licitálás - Munkácsy szignós olaj vászon festmèny! Tanulmány?

45 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
450 000 Ft