KMETTY GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY .KEDD ESTIG.

KEDD ESTIG GYÖNYÖRŰ KMETTY FESTMÉNY

Termékkód: 2593904684
Látogatók: 657

7 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
KMETTY GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY .KEDD ESTIG. - Vatera.hu Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(315)
99.37%
Értékelés eladóként: 99.67%
Értékelés vevőként: 95%
99.37%
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Kmetty János

GYÖNYÖRŰ AKVARELL FESTMÉNY.

SZÉP ÉLÉNK SZINEK APRÓLÉKOS KI DOLGOZÁS.

BALRA LENT JELZETT .

MÉRETE KERETTEL 36X 26 CM.

CSAK OLYANOK LICITÁLJANAK AKIK VALÓBAN AKARJÁK A KÉPET ÉS

KI IS FIZETIK

LICITET NEM TÖRLÖK.

KÖLTÖZÉS MIATT CSAK POSTÁZNI TUDOK.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - KMETTY GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY .KEDD ESTIG.

7 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft