R. E. 84 JELZÉSSEL POLIKON TÁNCOLÓ PÁR - GIPSZ? - 1 FT

Termékkód: 2706227720
Megfigyelők: 4
Látogatók: 132

Jelenlegi ajánlat: 212 Ft

200 Ft
412 Ft
3 000 Ft
jordanie(718)
Kikiáltási ár:
1 Ft
R. E. 84 JELZÉSSEL POLIKON TÁNCOLÓ PÁR - GIPSZ? - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: festmenykereskedes(20)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2018.03.26.
Termékjellemző: egyszínű
Jelzett/szignózott: igen
Állapot : sérült

A férfi figura lába sérült, megrepedt.
Jelzett: "Polikon"

R. E. 84-es jelzéssel a talapzaton.
Festetlen.

 cm
 cm

A terméket nem postázzuk,
kizárólag SZEMÉLYES átvétellel eladó!
Kérjük, ennek tudatában vásároljon!
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - Déli pályaudvar közelében
Csak személyes átvétel a 12. kerületben.

Licitálás - R. E. 84 JELZÉSSEL POLIKON TÁNCOLÓ PÁR - GIPSZ? - 1 FT

Jelenlegi ajánlat: 212 Ft

200 Ft
412 Ft
3 000 Ft