JELZETT HOLLÓHÁZI VIRÁGMINTÁS PORCELÁN VÁZA 24 CM - 1 FT

Termékkód: 2706230858
Megfigyelők: 7
Látogatók: 149

Jelenlegi ajánlat: 1 500 Ft

200 Ft
1 700 Ft
5 000 Ft
marci902(176)
Kikiáltási ár:
1 Ft
JELZETT HOLLÓHÁZI VIRÁGMINTÁS PORCELÁN VÁZA 24 CM - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: festmenykereskedes(20)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2018.03.26.
Márka: Hollóházi
Gyártó/készítő: Hollóházi
Jelzett/szignózott: igen

Jó állapotú, aranyozott, Hollóházi virágmintás porcelán váza

Hátoldalán jelzés és felirat:

HOLLÓHÁZA HUNGARY 1831

Magassága: 24 cm

A száj átmérője: 8 cm

A terméket nem postázzuk,
kizárólag SZEMÉLYES átvétellel eladó!

Kérjük, ennek tudatában vásároljon!

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - Déli pályaudvar közelében
Csak személyes átvétel a 12. kerületben.

Licitálás - JELZETT HOLLÓHÁZI VIRÁGMINTÁS PORCELÁN VÁZA 24 CM - 1 FT

Jelenlegi ajánlat: 1 500 Ft

200 Ft
1 700 Ft
5 000 Ft