JELZETT HOLLÓHÁZI VIRÁGMINTÁS PORCELÁN VÁZA 24 CM - 1 FT

Termékkód: 2706230858
Látogatók: 273

1 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
5 000 Ft
marci902(180)
JELZETT HOLLÓHÁZI VIRÁGMINTÁS PORCELÁN VÁZA 24 CM - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: festmenykereskedes(24)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2018.03.26.
Márka: Hollóházi
Gyártó/készítő: Hollóházi
Jelzett/szignózott: igen

Jó állapotú, aranyozott, Hollóházi virágmintás porcelán váza

Hátoldalán jelzés és felirat:

HOLLÓHÁZA HUNGARY 1831

Magassága: 24 cm

A száj átmérője: 8 cm

A terméket nem postázzuk,
kizárólag SZEMÉLYES átvétellel eladó!

Kérjük, ennek tudatában vásároljon!

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XII. kerület - Déli pályaudvar közelében
Csak személyes átvétel a 12. kerületben.

Licitálás - JELZETT HOLLÓHÁZI VIRÁGMINTÁS PORCELÁN VÁZA 24 CM - 1 FT

1 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
5 000 Ft