A NAGY HÁBORÚ ÍRÁSBAN ÉS KÉPBEN - 4 KÖTET - NEM TELJES - 1 FT

Termékkód: 2706633296
Látogatók: 344

A termék elkelt fix áron.

19 990 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
19 990 Ft
A NAGY HÁBORÚ ÍRÁSBAN ÉS KÉPBEN - 4 KÖTET - NEM TELJES - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: nemetvolgyiantikvarium(4421) Kereskedői fiók
99.93%
Értékelés eladóként: 99.93%
Regisztráció időpontja: 2009.05.15.
99.93%
Idő: 20. század
Kiadó: Athenaeum
Műfaj, típus: történelem
Kötés típusa: vászonkötés

A nagy háború írásban és képben

Északon és délen I-III.
A nyugati harctér I.

Szerk.: Lándor Tivadar.
Képekkel, kordokumentomokkal rendkívül gazdagon illusztrált.
Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben.

(YAntikA4)

Csak egyben és személyes átvétellel eladó!

A tétel az aukció lejárta után azonnal átvehető az üzletünkben.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XII. kerület - Hétköznap 10.00-18.00
Csak személyes átvétel a Déli Pályaudvar közelében (12. kerület).

Kérdező: yoa90e(100) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt nemetvolgyiantikvarium! Mit jelen a - nem teljes? - yoa90e 2018.12.11. 10:00:51
válasz Tisztelt yoa90e! Azt, hogy ez egy hétkötetes sorozat, nekünk pedig jelenleg a hétből csak négy kötet áll rendelkezésünkre. Tisztelettel, - nemetvolgyiantikvarium 2018.12.11. 10:41:54

Licitálás - A NAGY HÁBORÚ ÍRÁSBAN ÉS KÉPBEN - 4 KÖTET - NEM TELJES - 1 FT

A termék elkelt fix áron.

19 990 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
19 990 Ft