A NAGY HÁBORÚ ÍRÁSBAN ÉS KÉPBEN - 4 KÖTET - NEM TELJES - 1 FT

Termékkód: 2706633296
Megfigyelők: 13
Látogatók: 230

Jelenlegi ajánlat: 2 000 Ft

500 Ft
2 500 Ft
19 990 Ft
arak670(118)
Kikiáltási ár:
1 Ft
A NAGY HÁBORÚ ÍRÁSBAN ÉS KÉPBEN - 4 KÖTET - NEM TELJES - 1 FT - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: nemetvolgyiantikvarium(4406) Kereskedői fiók
99.93%
Értékelés eladóként: 99.93%
Regisztráció időpontja: 2009.05.15.
99.93%
Idő: 20. század
Kiadó: Athenaeum
Műfaj, típus: történelem
Kötés típusa: vászonkötés

A nagy háború írásban és képben

Északon és délen I-III.
A nyugati harctér I.

Szerk.: Lándor Tivadar.
Képekkel, kordokumentomokkal rendkívül gazdagon illusztrált.
Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben.

(YAntikA4)

Csak egyben és személyes átvétellel eladó!

A tétel az aukció lejárta után azonnal átvehető az üzletünkben.

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - Hétköznap 10.00-18.00
Csak személyes átvétel a Déli Pályaudvar közelében (12. kerület).

Licitálás - A NAGY HÁBORÚ ÍRÁSBAN ÉS KÉPBEN - 4 KÖTET - NEM TELJES - 1 FT

Jelenlegi ajánlat: 2 000 Ft

500 Ft
2 500 Ft
19 990 Ft