Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

Egry József - Balatoni vitorlás
Kärcher magasnyomású mosó
Benzines láncfűrész 53 ccm 2,7le
Joan Miro (1893-1983) " Parler seul" Szines kőnyomat Aláírással a lemezen
Vén Emil (1902-1984)Munkácsy-díjas festőművész."Kikötő" Olaj- farost festmény.Képcsarnok etikett
Kudelski-Nagra III. 2 fejes,működő riporter magnó.
NAGY 75,5 x 66,5 cm KETETBEN IMÁDNIVALÓ ERDŐS HANGULATKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
NAGYOBB MÉRETŰ 93,5x53 cm BLONDER NEOBAROKK KERETBEN,ANTIK TENGERPARTI LÁTKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
NAGY NAGYON JÓL MEGFESTETT FLAMAND VÍZPARTI UTCAKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
MÉRETES NAGYON RITKA TÉMÁJÚ HANGSZER,HEGEDŰ ÉS GYÜMÖLCS CSENDÉLET,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
Összes egyforintos aukció »