Kategóriák
Egyéb információk

Aktuális hírek a Vatera életében

Intézze egyszerűbben, olcsóbban, biztonságosabban eladásait és vásárlásait!

Keresés a termékek között
Részletes keresés »
Aukciók

Szponzorált aukciók

Összes szponzorált aukció »

Egyforintos aukciók

3 db ANTIK BRONZ CSENGŐ AMIHEZ TARTOZIK 3 DB ACÉL RUGÓS SZÁR
ANTIK LIMITÁLT KAISER FESTETT És ARANYOZOTT PORCELÁN ÁZSIAI MINTÁZATÚ VÁZA
RÉGI LEITZ PLADO”S” PROJEKTOR DIA ES FILM KIVETÍTŐ
ANTIK MŰKÖDŐKÉPES NSGYON SZÉP FALIÓRA,FESTETT MINTÁS TOKÚ,2 SÚLYOS FELET ÉS EGÉSZET ÜTŐ
MONNEKENS CÉG GYÁRTMÁNYÚ VÖRÖSRÉZ FEDELES KASPO,KÍNÁLÓ,SÁRGARÉZ DÍSZ ELEMEKKEL
RÉGI 5 db BRONZ ÉS RÉZ SZOBOR,VAN KÖZTÜK:INDIAI,AFRIKAI,GÖRÖG ÉS EGYIPTOMI
2 db RÉGI BRONZ VAGY RÉZ DÍSZES CSENGŐ,MIND A KETTŐNEK NAGYON SZÉP A CSENGÉSE
ANTIK ÜVEG BURÁS FHSS MÁRKÁJÚ 400 NAPOS ASZTALIÓRA,OSZLOPAI DÍSZES GLAVIROZOTT
2 db HATALMAS RÉZ ASZTALI MÉRLEG KOMPLETT TÁNYÉR SZETT
2 db KÉZZEL FESTETT PIROS PECSÉTTEL JELZETT KÍNAI VAGY JAPÁN DÍSZTÁNYÉR,FALITÁNYÉR
Összes egyforintos aukció »