24 KARÁTTAL ARANYOZOTT (BERTONI MILÁNÓ,OLIMPIÁRA KÉSZÜLT) MANDZSETTA GOMBPÁR EREDETI DOBOZÁBAN

Termékkód: 3203085062
Látogatók: 17
9 500 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
Budapest XIX. kerület
24 KARÁTTAL ARANYOZOTT (BERTONI MILÁNÓ,OLIMPIÁRA KÉSZÜLT) MANDZSETTA GOMBPÁR EREDETI DOBOZÁBAN Kép
Eladó: ani_régiségei(1714)
99.94%
Értékelés eladóként: 99.94%
Regisztráció időpontja: 2003.06.23.
99.94%
Anyag: aranyozott
Kinek: férfi
Jelzett/szignózott: igen

24 karáttal aranyozott Bertoni

(Olasz ötvös Milánó) által készített  kvalitásos,azonnal hordható kiváló állapotú mandzsettagomb pár eredeti dobozában mint az ékszer mint a doboz jelezve van !

Valamelyik arab olimpiára készült ,köztudott,hogy kizárolagos szerződése van a cégnek és csak nevezetes sport eseményekre készíti ezeket az ékszereket .

Mesterjelzett .
Méretek:
Hossza: 2 cm
Átmérője: 2.3 cm
Súlya: 16.2 gramm

Eredetiségéért 100% garanciát vállalok!
Lásd a fotókat!

M
inden termékemet CSAK egyszer aukcionálom!

Személyes átvátelre a XIX. kerületi antik piacon lévő üzletemben van lehetőségük szombaton. Minden más esetben postázni tudom!

A gratulációs levelem megérkezte után rövid vissza jelentkezését várom,amiben kérem tudassa velem melyik adás vételi lehetőség megfelelő Önnek  a felajánlottak közül.Amit az i+ oldalamon is el olvashat, ha rákattint erre az ikonra:  Az aukció legkésőbb tíz napon belüli zárását preferálom.
Ellenkező esetben negatív értékeléssel zárom az aukciót ,és a tárgyat újra licitre bocsátom.

A felhasználó egyéb termékei Nagy képekkel

Ajánlott levél előre utalással 750 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIX. kerület - Budapest XIX. kerület

Vásárlás - 24 KARÁTTAL ARANYOZOTT (BERTONI MILÁNÓ,OLIMPIÁRA KÉSZÜLT) MANDZSETTA GOMBPÁR EREDETI DOBOZÁBAN

9 500 Ft