4 db. gyönyörű antik jelzett Thonet szék egyben - MUNDUS jelzésű 1914 előtti (?) díszes darabok

Termékkód: 3028195727
Látogatók: 819

56 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
vboth66(12)
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel   MPL Csomagautomatába előre utalással
4 db. gyönyörű antik jelzett Thonet szék egyben - MUNDUS jelzésű 1914 előtti (?) díszes darabok Kép
Eladó: MUINTEZET(4010)
99.78%
Értékelés eladóként: 99.78%
99.78%
Anyaga: fa
Állapot: használt
Korszak/stílus: Thonet

 Termékeink átvételére  mi mindenképpen a személyes megkeresést, személyes átvételt ajánljuk! Óbudai régiségboltunkban kényelmesen megtekintheti a kiválasztott tárgyat, dönthet a vásárlásról! Erre Hétfő és Csütörtökön 10-17 óráig, Kedd és Szerdai napokon pedig 10-16 óráig van lehetőség! Természetesen mód van a csomagküldésre is, de a szállítás kapcsán keletkezett károkért felelősséget nem vállalunk! A feltüntetett postaköltségek a 2 kg.-os közepes méretű csomagok árát tartalmazza, a pontos postaköltséget a vásárlást követően emailben küldjük el a nyertes licitálónak.  Felhívjuk továbbá szíves figyelmüket, hogy levélben vagy ajánlott levélként nem adunk fel tételeket, kizárólag a  terméklapon feltűnetett módozatok választhatóak! A termékleírásban minden adatért jótállunk, a leírást legjobb tudásunk alapján készítjük el! A nyertes vásárlótól az aukció zárását követően legkésőbb 3-4 napon belül valamiféle visszajelzést várunk, ill. a termékeket maximum 14 napig tároljuk, ezután lezárjuk az aukciót és visszajelzést készítünk a partnerről! Önnek az internetes vásárlásokról szóló jogszabályok és törvénykezések értelmében 14 naptári napja van arra, hogy a megrendelt árucikket visszaküldje címünkre, ha bármilyen kifogásolni valót talál benne. Minden vásárlásról számlát vagy nyugtát állítunk ki!

Aukciónk tárgya a képeken látható négy darab antik, eredetileg is összetartozó Thonet szék, azaz egy eredeti négy darabos szék garnítúra! A székek jelzettek, kávájukban MUNDUS jelzés látható és mivel tudomásom szerint a Jacob & Josef Kohn 1914 körül, majd később maga Gebrüder Thonet a céget felvásárlta, így a székek nagy valószínűséggel 1914 előttiek. Nagyon szép, díszes ülőlappal  rendelkező szép garnitúra. Természetesen látszik rajtuk is hogy több mint száz esztendősek, régi szú nyomok, láb végek sérülései előfordulnak, de összességében kiváló esztétikai és műszaki állapotnak örvendő darabok. 130 kg-os testsúlyommal mindegyiket kipróbáltam, sem nem nyikorognak, sem nem izegnek-mozognak, stabilak szépek és így egyben azt hiszem manapság nagyon ritkák is. Anyaguk gőzölt hajlított bükk. Színe leginkább a körte árnyalatra hasonlít. Fotóink szerint...

méret: 44 x 90 cm.

MPL házhoz előre utalással 1 425 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 305 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest III. kerület
MPL Csomagautomatába előre utalással 845 Ft /db
A feltüntetett árak 2kg alatti nem törékeny és nem terjedelmes kezeléssel feladott csomagokat jelentik. A pontos postaköltséget a vásárlás után tudjuk megírni e-mailen.

Kérdező: Client:7736c1(0) Téma: Fizetéssel kapcsolatos kérdés

kérdés Kedves MUINTEZET! Az ár a 4db székre vonatkozik ? - Client:7736c1 2021.04.15. 15:56:18
válasz Kedves Client:7736c1! Természetesen! Az ár amit Ön vagy Önök adnak meg az a teljes négy darabos tételre értendő egyben! Üdv.: - MUINTEZET 2021.04.15. 16:22:00
Kérdező: 72p2l7(45) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Kedves MUINTEZET! Nem vagyok egy Vatera mogul ezert nem felelek meg a beallitott szuro felteteleinek,igy nem licitalhatok.60.000.- forintert max erdekelne a 4 db Mundus szek amennyiben nem haladja meg a licit ezt az osszeget.Udvozlettel Antiktrend - 72p2l7 2021.04.18. 09:54:23
válasz Kedves 72p2l7!Nálunk nullás felhasználók is minden gond nélkül licitálhatnak, nem várjuk senkitől, hogy " vatera mogul " legyen :) A gond az Ön értékeléseinek százalékos mutatójával van, miszerint a megnyert tételek 15-20 %-át nem vette át, amit mi nem kockáztathatunk meg. A szűrők ezért vannak beállítva, amin mi nem szoktunk változtatni! Biztosan megérti, jobb eladni valamit 40 ezerért, mint megkockáztatni hogy 60 ért nem veszik át és ott marad... Üdv.: - MUINTEZET 2021.04.18. 10:17:58

Licitálás - 4 db. gyönyörű antik jelzett Thonet szék egyben - MUNDUS jelzésű 1914 előtti (?) díszes darabok

56 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft