50 évi postamérnöki szolgálat

Termékkód: 2923725167
Látogatók: 9

Kikiáltási ár
3 000 Ft
Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
Budapest I. kerület
50 évi postamérnöki szolgálat - (meghosszabbítva: 2916956978) Kép
Eladó: Uripank(170)
Regisztráció időpontja: 2009.10.24.

Vászonkötése kissé kopottas.

A 147-ik oldaltól a 150-ik oldalig a lapok kijárnak.

A lapok jobb alsó sarka kicsit hullámos.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest I. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 500 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 1 000 Ft /db
Átvétel közös megegyezés alapján Budapesten belül.

Licitálás - 50 évi postamérnöki szolgálat

Kikiáltási ár
3 000 Ft