A BUDAPESTI TÁRSASÁG / RITKA!!! (1886)

Termékkód: 2938786589
Látogatók: 19

3 000 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
Szeged
A BUDAPESTI TÁRSASÁG / RITKA!!! (1886) - 3000 Ft - (meghosszabbítva: 2931659564) Kép
Eladó: Gladiator01_a(979)
Regisztráció időpontja: 2007.11.30.

Budapest, 1886. Pallas Részvénytársaság Nyomdája

Oldalszám: 571 oldal
Kötés: korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben.
Magasság: 22,7 cm
Súly: 730 g
Állapot: az első kötéstábla jobb alsó sarkából hiányzik egy kis darab és ugyanezen tábla közepén van egy kisebb repedés; a címlapon korábbi gyűjteményi bélyegzők, a verzón ex libris; a fentiekben jelzettektől eltekintve jó-közepes állapotú, hiánytalan, feszes példány.

RITKA!!!

Megtekintés a mellékelt képeken.

Ajánlott levél előre utalással 1 590 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szeged
Csomagolási díj nincs, a szállítási díj függ a csomag súlyától és a mindenkori postai díjszabástól!

Vásárlás - A BUDAPESTI TÁRSASÁG / RITKA!!! (1886)

3 000 Ft