A DEÁK NYELV ELSŐ KEZDETE - MÁRTON ISTVÁN - GYŐR 1799 - HIÁNYOS!

Termékkód: 2928137861
Látogatók: 188

A termék elkelt fix áron.

10 000 Ft
A DEÁK NYELV ELSŐ KEZDETE - MÁRTON ISTVÁN - GYŐR 1799 - HIÁNYOS! - 10000 Ft - (meghosszabbítva: 2921289038) Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(369)
Kiadás éve: 1799
Idő: 18. század vagy előtti
Kötés típusa: papír, puha kötés
Állapot: sérült
Műfaj, típus: tankönyv, jegyzet

92. OLDAL AZ UTOLSÓ (XXXII+92p)

KÖZEPES ÁLLAPOTBAN

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL A 12. KERÜLETBEN. HÉTKÖZNAP 10-14h KÖZÖTT

XB1

MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db

Kérdező: HorváthCsaba(162) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Kedves OskolaAntikvarium! Mivel rettentő rongyos és hiányos, és mivel csak második kiadás, így ha nem kell senkinek 10000 Ft-ért vevő leszek rá. - HorváthCsaba 2020.07.12. 22:08:26
válasz Kedves HorváthCsaba! Nagyon köszönjük, átállítjuk az árat. - OskolaAntikvarium 2020.07.14. 09:27:52

Vásárlás - A DEÁK NYELV ELSŐ KEZDETE - MÁRTON ISTVÁN - GYŐR 1799 - HIÁNYOS!

A termék elkelt fix áron.

10 000 Ft