A Magyar Királyi Szent István Rend nagykeresztje és csillaga, eredeti vállszalagon. RRR!

Termékkód: 3202404764
Látogatók: 2517

11 400 000 Ft
Ha egyszerre minimum 1 500 000 Ft értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
Budapest V. kerület
A Magyar Királyi Szent István Rend nagykeresztje és csillaga, eredeti vállszalagon. RRR! Kép
Eladó: NudelmanNumismatica(2403)
Regisztráció időpontja: 2010.12.09.

Tárgyszám: 201585

A Magyar Királyi Szent István Rend nagykeresztje és csillaga eredeti vállszalagon, A nagykereszten 18 karátos arany fémjel és mesterjegy F.R. Firma Rothe. ( 38,58 g) A csillagon jelzés a kitűzőn: 900-as ezüstfémjel és G.F. ROTHE WIEN. (62,44 g) RRR!

about Uncirculated
Ha egyszerre minimum 1 500 000 értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
MPL házhoz előre utalással 1 245 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest V. kerület - Belváros
Az MPL az alapdíjban 50e forintig tartalmaz értékbiztosítást.1245 Forint. 50e feletti vásárlásnál egyeztetett áron. A futárszolgálat általi küldeményelvesztésért cégünk nem vállal kártérítési felelősséget. Postapontra 1135, csomagautomatába 980 forint.

Vásárlás - A Magyar Királyi Szent István Rend nagykeresztje és csillaga, eredeti vállszalagon. RRR!

11 400 000 Ft