Alfa G030 gumilövedékes gáz riasztó

Termékkód: 3217394774
Látogatók: 564

170 000 Ft

Kikiáltási ár
170 000 Ft
213 000 Ft
MPL házhoz előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   Személyes átvétel
Szeged
Alfa G030 gumilövedékes gáz riasztó - Vatera.hu Kép
Eladó: hcamy66(61)
Regisztráció időpontja: 2010.07.12.
Márka: Alfa
Típus/modell: G030

Termék súlya: 1 kg
Korszak: 21. század
Állapot: újszerű

Gyűjteményből eladó a képeken látható újszerű, hibátlan sérülésmentes állapotban lévő Alfa g030 gumis gáz riasztó pisztoly. (néhány lövés volt próbaként leadva vele)

Ez az egyik legjobb minőség ebben a kategóriában.

Minden papír, doboz, érvényes MKH kártya, és egy hozzá tartozó Dobos tok. (Lásd a képeken) Ajándék hozzá egytár indító patron és gumilövedék.

Minimális változásokat eltekintve ugyanezeknek a fegyvereknek létezik szerelt lőszeres gumilövedékes és éles lőszeres kivitelük is, gyakorlatilag a gáz-riasztók is éles lőfegyver minőségűek. Tehát egy igen kiváló gáz-riasztó revolver került gumibarát átalakításra, jelen esetben a 3 colos csőhosszúságú Alfa 030.
MPL házhoz előre utalással 1 460 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 325 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szeged

Licitálás - Alfa G030 gumilövedékes gáz riasztó

170 000 Ft

Kikiáltási ár
170 000 Ft
213 000 Ft