Almásy László - Autóval Szudánba - Útleírás - Vadászat - MFTK - Hibátlan példány ++++++

Termékkód: 3190648232
Látogatók: 139

16 000 Ft

Kikiáltási ár
5 000 Ft
yalaxalay(105)
MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   GLS előre utalással
Budapest XVI. kerület
Almásy László - Autóval Szudánba - Útleírás - Vadászat - MFTK - Hibátlan példány ++++++ Kép
Eladó: Matelajos(170)
98.29%
Értékelés eladóként: 97.87%
Értékelés vevőként: 98.75%
Regisztráció időpontja: 2006.10.31.
98.29%
Almásy László
Autóval Szudánba

Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)
1927

Termék súlya: 1 kg
Kiadás éve: 1927
Kötés típusa: vászonkötés

Almásy László - Autóval Szudánba

   Első autózás a Nílus mentén, vadászatok Angol-Egyiptomi Szudánban

Kiadó: Lampel R., 1927

Kiadói díszesen aranyozott egészvászon sorozat kötésben, kifogástalan, nyomdatiszta állapotban!

A Magyar földrajzi társaság könyvtára sorozat - röviden MFTK - egyik ritka kötete, extrán szép állapotban!

Termékeim között további MFTK kötetek is találhatók egy gyűjteményből, ugyanilyen kifogástalan állapotban!

Személyesen átvehető Bp. 16.kerületben Sashalmon, vagy postai csomagként, Foxpost csomagautomatával illetve GLS futárral is tudom küldeni.

MPL postacsomag előre utalással 2 060 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XVI. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 799 Ft /db
GLS előre utalással 2 049 Ft /db

Licitálás - Almásy László - Autóval Szudánba - Útleírás - Vadászat - MFTK - Hibátlan példány ++++++

16 000 Ft

Kikiáltási ár
5 000 Ft