Antik aranyozott ezüst mandzsettagomb

Termékkód: 3216820619
Látogatók: 23
12 000 Ft
Budapest XIII. kerület
Antik aranyozott ezüst mandzsettagomb (meghosszabbítva: 3211470404) - Vatera.hu Kép
Eladó: kaligopika(31)
Regisztráció időpontja: 2020.09.05.
Állapot: hiányos
Jelzett/szignózott: igen
Jelleg: pár

Eladó egy par gyönyörű aranyozott 925 ezüst mandzsetta. Jelzett. Az egyik virág közepéről hiányzik a kő. Súlya: 4.0 g. Átvétel személyesen vagy előreutalás esetén postázom. A postaköltség a vásárlót terheli.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XIII. kerület -

Vásárlás - Antik aranyozott ezüst mandzsettagomb

12 000 Ft