ANTIK FESTMÉNY, RÉT PIPACSOKKAL, 1926, JELZETT: SZÉCHY, EREDETI KERETBEN

REPREZENTATÍV MŰTÁRGY

Termékkód: 3080187827
Látogatók: 45

Kikiáltási ár
20 000 Ft
Budapest V. kerület
ANTIK FESTMÉNY, RÉT PIPACSOKKAL, 1926, JELZETT: SZÉCHY, EREDETI KERETBEN Kép
Eladó: kytahia(111)
Regisztráció időpontja: 2010.01.28.
Alkotó: SZÉCHY
Magasság (cm): 30
Szélesség (cm): 40
Jelzett/szignózott: igen

ANTIK TÁJKÉP - RÉT PIPACSOKKAL

1926

OLAJ KARTONON

EREDETI KERETBEN

JELZÉS: SZÉCHY 1926

MÉRET keret nélül: 30 x 24 cm

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest V. kerület

Licitálás - ANTIK FESTMÉNY, RÉT PIPACSOKKAL, 1926, JELZETT: SZÉCHY, EREDETI KERETBEN

Kikiáltási ár
20 000 Ft