ANTIK MÉRETES BRONZ SZÍNŰ SZOBOR,HARCBA HÍVÓ AMAZON,XVIII-XIX. SZÁZADBÓL VALÓ SZOBOR

gyönyörű női szobor

Termékkód: 3205024985
Látogatók: 127

8 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Tiom30(28)
Személyes átvétel   GLS előre utalással
  • Budapest VI. kerület
  • Budapest VI. kerület
ANTIK MÉRETES BRONZ SZÍNŰ SZOBOR,HARCBA HÍVÓ AMAZON,XVIII-XIX. SZÁZADBÓL VALÓ SZOBOR Kép
Eladó: donika02(1988)
99.85%
Értékelés eladóként: 99.85%
99.85%
Termék súlya: 2 kg
Téma: emberábrázolás

MEGKÉREM ÖNÖKET,HOGY FELELŐSÉG TUDATÁBAN LICITÁLJANAK MERT LICITET NEM TÖRLŐK!!!

HA NEM VISZI EL A LEÜTÖTT TERMÉKET AKKOR A KIEMELÉS ÖSSZEGÉVEL AMIT KI KELL FIZETNÜNK MEGKÁROSÍT BENNÜNKET!

BANKI UTALÁS ESETÉN MEGKÉREM ÖNÖKET A KÖZLEMÉNY ROVATBA A FELHASZNÁLÓ NÉV MELLÉ ÍRNI VATERA.

Szombaton is átvehetőek a termékek,telefonos egyeztetés után!

Mérete:

Teljes magasság: 45 cm

Talp méretei: 11 x 11 cm

Antik méretes Bronz színű szobor

Harcba hívó amazon

XVIII-XIX. Századból való szobor

Anyaga: Spiáter

Sérülésmentes részletgazdag szobor

GLS Futárszolgálattal szállítattok.

Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvarnál
  • Budapest VI. kerület - Telephely, Lakás

GLS előre utalással 2 049 Ft /db

Licitálás - ANTIK MÉRETES BRONZ SZÍNŰ SZOBOR,HARCBA HÍVÓ AMAZON,XVIII-XIX. SZÁZADBÓL VALÓ SZOBOR

8 300 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft