Antik karkötők

5 db termék
Rendezés

MESESZÉP ARANYOZOTT EZÜST REIF KARKÖTŐ - KARPEREC ...3188265983
31-2022-08-31 20:55:00

VALÓDI EZÜST ÉRMÉKKEL ÉRDEKES RÉGI EZÜST KARKÖTŐ -...3188264612
3 200-2022-08-31 20:46:00

MESESZÉP HISTORIZÁLÓ FAZONÚ 925 STERLING EZÜST REI...3188248247
1 600-2022-08-31 20:31:00

VALÓDI KORALL NYAKÉK !!!3188615354
500-2022-09-01 20:37:00

VÍZÖNTŐ EZÜST MEDÁL EZÜST KARKÖTŐN3184673717
2 450-2022-08-18 19:34:00
Ha még több találatot szeretnél, bővítsd a leírásban is történő kereséssel.
Nézd meg a lejárt, de elérhető terméket is. Ha találsz kedvedre valót, írj az eladónak, és kérd meg, hogy töltse fel újra. A Vaterán 58 lejárt aukció van, ami érdekelhet, a TeszVeszen pedig 10.
Ha nem találtad meg, amit kerestél mentsd el a keresést és értesíteni fogunk, ha hasonló terméket töltenek fel.
1-től 5-ig mennyire vagy elégedett a keresési találatokkal?
Alkuképes irányár

Antik karkötők (5)
Egy kategóriával feljebb:

Keresés szűkítése

Jelzett/szignózott
Kinek
Aukció tulajdonságai
Eladó neve
x

Oszd meg velünk véleményed! x

Köszönjük, hogy a javaslatodat megírtad nekünk!