Egyéb antik ékszerek - (Kinek: férfi)

5 db termék
Rendezés

24 KARÁTTAL ARANYOZOTT (BERTONI MILÁNÓ,OLIMPIÁRA K...3220285082
9 500-2022-12-15 11:26:37

Aranyozott ezüst Zsebóralánc? lakat és kulcs függő...3208862951
34 990-2022-12-13 14:12:19

Régi ezüst mandzsetta gyöngyházzal.3140988842
9 990-2022-12-11 23:30:50

Antik mandzsetta kagyló3221764751
1 200-2022-12-20 13:26:21

Régi szovjet zománcozott ezüst nyakkendőcsipesz.3222469799
49 990-2022-12-22 09:13:30
Ha még több találatot szeretnél, bővítsd a leírásban is történő kereséssel.
Nézd meg a lejárt, de elérhető terméket is. Ha találsz kedvedre valót, írj az eladónak, és kérd meg, hogy töltse fel újra. A Vaterán 3 lejárt aukció van, ami érdekelhet.
Ha nem találtad meg, amit kerestél mentsd el a keresést és értesíteni fogunk, ha hasonló terméket töltenek fel.
1-től 5-ig mennyire vagy elégedett a keresési találatokkal?
Alkuképes irányár

Egyéb antik ékszerek (5)
Egy kategóriával feljebb:

Keresés szűkítése

Jelzett/szignózott
Kinek
Aukció tulajdonságai
Eladó neve
x

Oszd meg velünk véleményed! x

Köszönjük, hogy a javaslatodat megírtad nekünk!