Egyéb antik ékszerek - (Jelleg: pár)

8 db termék
Rendezés

Mandzsetta3217832810
2 500-2022-12-07 15:31:15

Mandzsetta3217832912
2 500-2022-12-07 15:31:24

Régi ezüst mandzsetta gyöngyházzal.3140988842
9 990-2022-12-11 23:30:50

Antik aranyozott ezüst mandzsettagomb3216820619
12 000-2022-12-03 22:10:09

Régi ázsiai,kézzel festett ezüst/csont gombok.3140091155
15 990-2022-12-09 02:38:40

Régi arany színű sárkány motívumos mandzsetta3142176104
6 000-2022-12-15 15:04:40

1C007 Elegáns arany színű mandzsetta pár3221800187
3 000-2022-12-03 15:37:55

0L459 Régi zománcozott férfi mandzsetta gomb pár3144683195
8 000-2022-12-05 11:11:45
Ha még több találatot szeretnél, bővítsd a leírásban is történő kereséssel.
Nézd meg a lejárt, de elérhető terméket is. Ha találsz kedvedre valót, írj az eladónak, és kérd meg, hogy töltse fel újra. A Vaterán 2 lejárt aukció van, ami érdekelhet.
Ha nem találtad meg, amit kerestél mentsd el a keresést és értesíteni fogunk, ha hasonló terméket töltenek fel.
1-től 5-ig mennyire vagy elégedett a keresési találatokkal?
Alkuképes irányár

Egyéb antik ékszerek (8)
Egy kategóriával feljebb:

Keresés szűkítése

Jelzett/szignózott
Kinek
Aukció tulajdonságai
Eladó neve
x

Oszd meg velünk véleményed! x

Köszönjük, hogy a javaslatodat megírtad nekünk!