> Litográfiák, rézkarcok, szitanyomatok

Téma
Jelzett/szignózott

Utolsó mentés: Sep.19 03:46:42 CET

1 185 db fix áras termék a(z) "

Litográfiák, rézkarcok, szitanyomatok

1. oldal / 24 összesen

Csurgói Máté Lajos rézkarca, kézírásos soraival. 1...3079107494
Kisgrafikai relikvia
2 400-2021-09-24 14:45:33

Ex libris Mansfeld Géza3084680342
Renkivül ritka!
1 200-2021-10-09 14:38:41

Bálint Endre szignózott alugrafika, keretben üvege...3084007580
65 000-2021-10-07 15:14:45

Görög Rezső rézkarc3081121682
8 500-2021-09-29 15:32:58

Rézkarc Pozsony utca részlet3083980046
3 900-2021-10-07 13:28:49

Csók István ( Sáregres, 1865 - Budapest, 1961 ) ZÜ...3078300029
24 600-2021-09-22 12:01:55

vitéz Horváth Lajos rézkarc, jelzett./hazafelé/33 ...3081532076
850-2021-09-30 18:24:00

Kaveczky Zoltán : Tiszaparti fűzfák3078145013
4 900-2021-09-22 01:04:43

Magyar Király Államvasutak Mozdony kép és képkeret3078181199
10 000-2021-09-22 03:08:59

Kádár Katalin : "Tabán"3083332574
28 000-2021-09-19 05:30:16

Német, vagy osztrák művész : Hegyi falu télen3083351453
36 000-2021-09-19 05:57:25

Rádóczy Gyarmathy Gábor rézkarc, rókavadászat, jel...3081531683
6 250-2021-09-30 18:20:37

Litográfia Lello Barresi sorszámozott3083953091
1 000-2021-10-07 12:36:48

Régi képrézkarc vagy valamilyen litó,nem tudom meg...3084022526
4 300-2021-10-07 16:47:34

Varga Bencsik Rézkarc3084042311
5 000-2021-10-07 18:51:06

Novák Lajos Diófa rézkarc3084023867
5 300-2021-10-07 16:59:36

Rátkai György : "Tánc I."3083955548
12 000-2021-09-20 12:45:52

Hincz Gyula 1904-1986 rézkarc,55 év, jelzett 61, ...3083600159
12 250-2021-10-06 22:16:39

Ifj. Iván Szilárd : "Téli Duna"3083351333
12 000-2021-09-19 05:57:06

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894 - 1958) - RŐZSESZEDŐ,...3079181168
8 500-2021-09-24 20:09:29

VYDAI Brenner Nándor (1903-1944) rézkarca3080005307
6 300-2021-09-27 05:55:45

WÉBER József (1946- 2012): VIHAR, rézkarc3078216452
4 700-2021-09-22 07:57:20

Vasarely szitanyomat3079763987
380 000-2021-09-26 13:03:40

. RÉZKARC NYOMÓLEMEZ3078718868
8 000-2021-09-23 14:32:54

Kiss Terézia : "Fenyőtobozok"3083355863
12 000-2021-09-19 06:56:38

Csavlek András - Veszprém.Sokszorosított grafika -...3079830491
5 000-2021-09-26 18:18:19

Szabó Vladimír A Halászbástyán címú rézkarca3082865711
6 900-2021-10-04 23:20:41

Gyönyörű Ezo Vannucci litográfia3078136478
7 900-2021-09-22 00:30:44

Eigel István3081845003
280 000-2021-10-01 16:48:59

E Doepler d j után Litográfia3080269184
550-2021-09-27 20:54:01

2db színes rézkarc3082727192
50 000-2021-09-24 13:25:14

RUDNAY Gyula (1878-1957): BÁBONYI TÁJ. Rézkarc, pa...3081122834
17 000-2021-09-29 15:35:47

Gross Arnold: Jád-völgye rézkarc RITKASÁG3083605193
50 000-2021-10-06 22:38:34

Melocco Miklós: Gondoskodás / zsűrízett, számozott...3083455970
25 000-2021-10-06 12:17:47

0W943 Biai-Főglein István : "Ösvény a Dunánál"3083849264
12 000-2021-09-20 07:52:57

Matolcsy jelzéssel : "Gellért püspök halála" 19253083355809
12 000-2021-09-19 06:56:25

Iván Szilárd : "Beszélgetők"3083355869
22 000-2021-09-19 06:56:39

Boldizsár István rézkarc.3083568326
10 000-2021-10-06 19:42:16

Ábrahám Rafael : Olvasó férfi3083960762
8 500-2021-09-20 13:12:26

1D419 Major János : "Halászbástya"3083521130
34 000-2021-09-19 16:15:14

1B959 Magyar grafikus XX. század : Emlékezés3083883689
28 000-2021-09-20 09:44:33

Aszódi Weil Erzsébet : "Nápolyi utca"3083955515
18 500-2021-09-20 12:45:47

Kiss Terézia : "Gyümölcsök kontrafényben"3083955536
7 500-2021-09-20 12:45:51

Szőnyi István : Ökrösfogat 19263083955596
22 000-2021-09-20 12:46:03

Gacs Gábor : "Újjáépített Szegedi Tisza híd"3083955650
8 000-2021-09-20 12:46:12

Biai-Főglein István : Dunapart3083955662
8 500-2021-09-20 12:46:13

Csurgói Máté Lajos : "Moszkva. A Kreml óratornya"3083955668
12 000-2021-09-20 12:46:15

Szennik György : Jegenyék Rómaifürdőn3083955674
8 000-2021-09-20 12:46:15

Isabey, Eugen után : Napoleon Bonaparte Consul3083955686
13 500-2021-09-20 12:46:16

Vinkler László : Kék-fehér nyomás3083955695
29 000-2021-09-20 12:46:18
1. oldal / 24 összesen