Lakberendezés, lakásdekoráció

> Vázák
Lakberendezés, lakásdekoráció

Gyártó/készítő
Termékjellemző
Jelzett/szignózott
Anyaga

Utolsó mentés: Oct.28 13:32:10 CET

8 db 1 forintos termék a(z) "

Vázák

Vázák

ANTIK KELETI
KÉZI MUNKA
TRÉBELT ÉS
VÉSETT MINTÁS R...

960 Ft

IGEN " KÖVÉR "
... TESTES NAGY
MÉRETŰ KÉZZEL
FESTE...

1 655 Ft

GAZDAGON
TRÉBELT ÉS
VÉSETT MINTÁS
DUCI RÉZ VÁZA !

1 101 Ft

3 DB - OS
KRISTÁLY TÉTEL
... AZAZ ITALOS
PALACK BO...

1 Ft

ART DECO RÓZSA
MINTÁS FAJANSZ
VÁZA PÁROS X .

1 100 Ft

GAZDAGON
METSZETT MINTÁS
FAJSÚLYOS
ÓLOMKRISTÁLY VÁ...

1 515 Ft

ANTIK KELETI
FARAGOTT KŐ
VÁZÁCSKA X

1 Ft

Csiszolt színes
üveg váza 1
Ft NMÁ

603 Ft