ANTIK SZIGNÓS TÁJ FESTMÉNY , AKVARELL

Termékkód: 3124147106
Látogatók: 16
4 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással   MPL PostaPontig előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel
Magyarpolány
ANTIK SZIGNÓS TÁJ FESTMÉNY , AKVARELL (meghosszabbítva: 3117193613) - Vatera.hu Kép
Eladó: reinercecilia(594)
98.69%
Értékelés eladóként: 98.67%
Regisztráció időpontja: 2008.10.14.
98.69%
Magasság (cm): 25,5
Szélesség (cm): 31,5
Technika: akvarell
Jelzett/szignózott: igen

Eladó a képeken látható régi,korának megfelelő állaptú,farostlemezre festett,akvarell,kerettel is rendelkező,szignós gyönyörű táj festmény.A festmény maga:16,5cm széles és 22,5cm magas,a kerettel együtt pedig a teljes mérete:25,5cm széles és 31,5cm magas.A festmény ára a kerettel együtt összesen:4000Ft.Postára tudom adni:1460Ft-ért,vagy postapontra:1325Ft-ért,vagy posta csomagautomatába:820Ft-ért,de személyes átvétel is lehetséges a termék helyén.

MPL postacsomag előre utalással 1 460 Ft /db
MPL PostaPontig előre utalással PostaPont 1 325 Ft /db
MPL Csomagautomatába előre utalással 820 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Magyarpolány

Vásárlás - ANTIK SZIGNÓS TÁJ FESTMÉNY , AKVARELL

4 000 Ft