Aranyozott,Szent György érmés mandzsetta.

Termékkód: 3140884034
Látogatók: 99

12 990 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
  • Budapest XVI. kerület
  • Budapest XII. kerület
Aranyozott,Szent György érmés mandzsetta. - Vatera.hu Kép
Eladó: Argentum(1695)
99.82%
Értékelés eladóként: 99.82%
Regisztráció időpontja: 2015.08.09.
99.82%
Anyag: aranyozott
Kinek: férfi
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: nem
Jelleg: pár

Aukció leírása:

20mm átmérő, 7,9 gramm a pár.

Szép állapotban.
Figyelem!

Több termék vásárlása esetén kedvezmény!

Ajánlott levél előre utalással 660 Ft /db
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 700 Ft /db
MPL postacsomag előre utalással 1 850 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest XVI. kerület
  • Budapest XII. kerület

A Vevő vállalja,hogy az aukció megnyerése utáni 7 napon belül átveszi a terméket vagy utalja az árát. FONTOS!!! 10.000Ft felett CSAK ajánlott elsőbbséggel,18.000Ft felett CSAK érték biztosítva postázok! FONTOS!2017.01.01-től változott a sima/ajánlott/elsőbbségi küldemények feladása.A küldemény borítékba csomagolva NEM HALADHATJA MEG a 2,4 cm magasságot.Amennyiben meghaladja,CSAK CSOMAGKÉNT lehet kézbesíteni,melynek díja 1850 Ft. Több tételnél egyeztessünk postaköltséget.

Vásárlás - Aranyozott,Szent György érmés mandzsetta.

12 990 Ft