Bársony István - Víg világ aranyozott díszkiadás

Garai Ákos és Neogrády Antal illusztrációival

Termékkód: 2954261864
Látogatók: 33

48 000 Ft
MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
  • Budapest VII. kerület
  • Budapest XIV. kerület
  • Budapest VI. kerület
Bársony István - Víg világ aranyozott díszkiadás - 48000 Ft - (meghosszabbítva: 2950575524) Kép
Eladó: prisec(50)
98.08%
Értékelés vevőként: 97.22%
Regisztráció időpontja: 2008.10.01.
98.08%
Bársony István
Víg világ

Athenaeum

Állapot: kopott

Bársony István Víg világ című könyve. Régi (talán első?!) kiadás. Nincs benne évszám.

A videóból kiderül minden.

MPL Csomagautomatába előre utalással 800 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest VII. kerület - Keleti pályaudvarnál, a Blahán vagy a kettő között valahol félúton munkanapokon ebédidőben esetleg azon kívül is.
  • Budapest XIV. kerület - Zugló vasútállomásnál munkanapokon délelőtt 9-10 illetve délután 16:20 és 17:20 között
  • Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvarnál munkanapokon délelőtt 9-10 illetve délután16:15 és 17:15 között

Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 999 Ft /db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 549 Ft /db

Vásárlás - Bársony István - Víg világ aranyozott díszkiadás

48 000 Ft