Benkhard Ágost (1882-1961) Napos tisztás c. olajfestménye 114x94cm eredeti GARANCIÁVAL !!!

Termékkód: 3099072812
Látogatók: 5
299 999 Ft
Zsámbék
Benkhard Ágost (1882-1961) Napos tisztás c. olajfestménye 114x94cm eredeti GARANCIÁVAL !!! Kép
Eladó: artframehu(602)
Regisztráció időpontja: 2006.11.20.
Festő neve: Benkhard Ágost
Jelzett/szignózott: igen
Állapot: restaurált
Hordozó: vászon

Mérete kerettel:114x94 cm Keret nélkül: 100x80 cm

Azonnal falra akasztható szép állapotban,

Minden festményem örökös eredetgaranciával árulom pénzvisszafizetési garanciával!

Termékeimről számlát adok.

Személyes átvétel Zsámbékon lehetséges,vagy gondosan csomagolva postázom!

Kérem ha ideje engedi tekintse meg termékeimet

MPL postacsomag előre utalással 4 700 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Zsámbék

Vásárlás - Benkhard Ágost (1882-1961) Napos tisztás c. olajfestménye 114x94cm eredeti GARANCIÁVAL !!!

299 999 Ft