Bieder keretes AKVARELL PÁR - szignózott!

Termékkód: 3122813402
Látogatók: 7
22 000 Ft
Személyes átvétel   GLS előre utalással
Veresegyház
Bieder keretes AKVARELL PÁR - szignózott! (meghosszabbítva: 3115686575) - Vatera.hu Kép
Eladó: pixiedot(1216)
Regisztráció időpontja: 2004.08.03.
Magyar vidéki tájat ábrázoló, vegyes technikájú (akvarell, tus) festmény pár. Széles, fekete-aranyozott fa bieder keretben, üveg alatt.
Szignóval ellátva mindkettő.

Eredetét a háború előttre teszem, ezt alátámasztják a papíron látható "öregségi foltok" is. Ettől eltekintve hibátlan állapotban.

Az ár természetesen mindkettőt magában foglalja.

Külső teljes méret: 40x31 cm.

Tekintse meg áruinkat gabimami felhasználónév alatt is!
Személyes átvétel 0 Ft /db Veresegyház
GLS előre utalással 2 300 Ft /db
Személyes átvétel Veresegyházon. Postázás: előzetes utalás után GLS futárral. Utánvéttel nem postázok!

Vásárlás - Bieder keretes AKVARELL PÁR - szignózott!

22 000 Ft