Bóka Dezső Zempléni táj télen 1985

Bóka Desző Zempéni táj télen 1985

Termékkód: 3107090840
Látogatók: 48

40 000 Ft
Személyes átvétel   MPL Csomagautomatába előre utalással
  • Budapest XVI. kerület
  • Budapest XIV. kerület
Bóka Dezső Zempléni táj télen 1985 (meghosszabbítva: 3097597634) - Vatera.hu Kép
Eladó: onagylaszlo(72)
Regisztráció időpontja: 2012.05.31.
Magasság (cm): 33
Szélesség (cm): 54
Technika: akvarell
Festő neve: Bóka Dezső
Jelzett/szignózott: igen
A kép mérete: 33 x 54 cm
Készült: Akvarell, Papír
A kép Bóka Dezső (1935, Balatonendréd) alkotása.
Jelezve Jobbra lent "Bóka D 1985"
A festmény jó állapotban van. Keret: Ép

Személyes átvétel 0 Ft /db
  • Budapest XVI. kerület
  • Budapest XIV. kerület

MPL Csomagautomatába előre utalással 945 Ft /db

Vásárlás - Bóka Dezső Zempléni táj télen 1985

40 000 Ft