Boldizsár István 1897-1984

Termékkód: 3110462747
Kosárba tették: 1
Megfigyelők: 2
Látogatók: 25
320 000 Ft
Budapest I. kerület
Boldizsár István 1897-1984 (meghosszabbítva: 3101532296) - Vatera.hu Kép
Eladó: hugoavizilo12(0)
Regisztráció időpontja: 2021.03.15.
Magasság (cm): 100
Szélesség (cm): 100
Festő neve: Boldizsár István
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Boldizsár István 1897-1984

Eladó festmény, 30 éve a család tulajdonában.

A képet 1981 -ben 3 évvel halála előtt festette Boldizsár István ismert magyar Festő.

Kerettel együtt eladó.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest I. kerület

Vásárlás - Boldizsár István 1897-1984

320 000 Ft