CORITA: KEL A NAP. GYÖNYÖRŰ,HIBÁTLAN OLAJ-VÁSZON,PAZAR KERETEZÉSSEL!!!!

Termékkód: 3107969996
Látogatók: 134

16 000 Ft

16 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft
zbalazs1(148)
Vas megye, Kőszeg
CORITA: KEL A NAP.  GYÖNYÖRŰ,HIBÁTLAN OLAJ-VÁSZON,PAZAR KERETEZÉSSEL!!!! Kép
Eladó: koszegkovacs(518)
99.62%
Értékelés eladóként: 99.46%
99.62%
Termék súlya: 4 kg
Szélesség (cm): 58
Magasság (cm): 68
Festő neve: CORITA
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOK CORITA JELZÉSSEL EGY PAZAR SZÍNVILÁGÚ,NAPFÉNYBEN RAGYOGÓ ERDŐBELSŐT ÁBRÁZOLÓ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYT.A FESTMÉNY HIBÁTLAN ÁLLAPOTÚ,ANTIK HATÁSÚ,GYÖNYÖRŰ ÚJ KERETÉBEN AZONNAL FALRA TEHETŐ!!! KÉREM,TEKINTSE MEG TOVÁBBI HIRDETÉSEIMET IS!!!
MPL házhoz előre utalással 3 000 Ft /db

Licitálás - CORITA: KEL A NAP. GYÖNYÖRŰ,HIBÁTLAN OLAJ-VÁSZON,PAZAR KERETEZÉSSEL!!!!

16 000 Ft

16 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
36 000 Ft