CZIFRAY István: Legújabb Magyar Szakács Könyv. MÁSODIK KIADÁS! 1819.

1819. Magyar nemzeti szakácskönyv

Termékkód: 3191444615
Látogatók: 470

193 919 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
1m3ba3(188)
Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest VIII. kerület
CZIFRAY István: Legújabb Magyar Szakács Könyv. MÁSODIK KIADÁS! 1819. Kép
Eladó: csehov21(13)
Regisztráció időpontja: 2021.08.05.
Czifray István
Legújabb Magyar Szakács Könyv
hiánytalan, jó állapotban

1819

Kiadás éve: 1819
Idő: 19. század
Kötés típusa: vászonkötés

Czifray István: Legújabb Magyar Szakács Könyv. Második kiadás. 1819. 285p. Átkötött.

Czifray (vagy Czifrai vagy Czövek) István „Legújabb Magyar Szakács Könyv” című műve az első olyan „főzőkönyv”, aminek a szerzőjét is ismerjük. Második kiadása azonos címmel és tartalommal ugyancsak Pesten látott napvilágot 1819-ben.

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VIII. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 1 000 Ft /db

Licitálás - CZIFRAY István: Legújabb Magyar Szakács Könyv. MÁSODIK KIADÁS! 1819.

193 919 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft