?Díszes,régi, bécsi ezüst karperec.

Termékkód: 3158852885
Látogatók: 96

24 990 Ft
6 hónap
Budapest XVI. kerület
?Díszes,régi, bécsi ezüst karperec. - Vatera.hu Kép
Eladó: Argentum(1683)
99.82%
Értékelés eladóként: 99.82%
Regisztráció időpontja: 2015.08.09.
99.82%
Állapot: használt
Jelzett/szignózott: igen
Kinek: női

Aukció leírása:

Díszes,régi, bécsi ezüst karperec.

800-as bécsi fémjel, G.A.S mesterjegy, 1900 körül készült.

Rokokó stílusú díszítés.

6,5mm átmérő, 54x50mm belső átmérő.

18,1 gramm.

Kisebb benyomódások vannak rajta, a fotókon látszanak.

Patinás állapotban, de díjmentes tisztítás és polírozás kérhető.

Figyelem!

Több termék vásárlása esetén kedvezmény!

MPL postacsomag előre utalással 2 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest XVI. kerület
Garancia: 6 hónap

Vásárlás - ?Díszes,régi, bécsi ezüst karperec.

24 990 Ft