Eladó nagybányai tanítvány Kollerich István: Park a tóparton olajvászon festménye

Termékkód: 3123986687
Látogatók: 14
69 999 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Pest megye, Szentendre
Eladó nagybányai tanítvány Kollerich István: Park a tóparton olajvászon festménye Kép
Eladó: baksi10(240)
98%
Értékelés vevőként: 97.51%
Regisztráció időpontja: 2007.02.22.
98%
Termék súlya: 4 kg
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Kollerich István
Hordozó: vászon

Eladó Kollerich István / Park a tóparton  című olajvászon  festménye. Mérete 80*60 cm, szignózott jelzés: jobbra lent, régi keretben. Szigno jobbra lent. A kereten némi lepattogzódóssal. Azonnal falra akasztható, szobai állapotú darab.

Kollerich István: (Budapest, 1886 - ?): Festő, grafikus. Budapesten és a nagybányai szabadiskolában tanult. Tájképeivel 1907-ben a Műcsarnokban, 1912-ben a nagybányaiak jubileumi kiállításán vett részt.

Eredetiségére örök pénzvisszafizetési garanciát vállalok!

MPL postacsomag előre utalással 2 500 Ft /db
Átvétel személyesen, vagy előre utalás esetén postai úton, vagy futárral.

Vásárlás - Eladó nagybányai tanítvány Kollerich István: Park a tóparton olajvászon festménye

69 999 Ft