ERDÉLYI MIHÁLY:TÉLI KÉP

Termékkód: 3106715465
Látogatók: 22

59 900 Ft
Szántód
ERDÉLYI MIHÁLY:TÉLI KÉP (meghosszabbítva: 3097522697) - Vatera.hu Kép
Eladó: h.csaba1(656)
99.85%
Értékelés eladóként: 99.84%
Regisztráció időpontja: 2006.02.12.
99.85%
Festő neve: ERDÉLYI MIHÁLY
Jelzett/szignózott: igen

ERDÉLYI MIHÁLY:TÉLI KÉP

20.SZ. ELSŐ FELE.

OLAJ,FADEKLI.

JELEZVE BALRA LENT.

KORÁNAK MEGFELELŐ KÖZEPES ÁLLAPOTÚ FESTMÉNY.

KORABELI HOZZÁILLŐ BLONDEL KERETÉBEN.

MÉRETE KERETTEL:45x55cm

A KÉP MÉRETE:30x40cm

MPL postacsomag előre utalással 3 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szántód - Telefonos egyeztetés után.
SZÁLLÍTÁSI ÉS FIZETÉSI FELTÉTELEK: -SZEMÉLYES ÁTVÉTEL SZÁNTÓDON,TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN. -POSTAI CSOMAGKÉNT,UTALÁS UTÁN,(ÉRTÉK ÉS IDŐ GARANTÁLT,TÖRÉKENY CSOMAGKÉNT). ÁRAK: A MINDENKORI AKTUÁLIS POSTAI DÍJSZABÁS SZERINT. FUTÁRCÉGGEL NEM DOLGOZOM!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN MEGÉRTÉSÜKET. BÚTOROKAT CSAK SZEMÉLYESEN LEHET ÁTVENNI,NEM POSTÁZOM!! KISADÓZÓ-KATÁS KERESKEDŐ,BLOKK A CSOMAGBAN.

Vásárlás - ERDÉLYI MIHÁLY:TÉLI KÉP

59 900 Ft