Ezüst dohánytartó dózni - 121 gramm, magyar agárfejes fémjellel

Termékkód: 3206467163
Látogatók: 7

45 000 Ft
Kikiáltási ár:
45 000 Ft
Pécs
Ezüst dohánytartó dózni  - 121 gramm,  magyar agárfejes fémjellel Kép
Eladó: ermi55(611)
Regisztráció időpontja: 2008.02.12.
Jelzett/szignózott: igen

Ezüst dohánytartó dózni  - 121 gramm,  magyar agárfejes fémjellel.

Licitet nem törlök !!!

Köszönöm, hogy benéztél!

Minden esetlegesen felmerülő kérdésre szívesen válaszolok !

MPL házhoz előre utalással 700 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Pécs

Licitálás - Ezüst dohánytartó dózni - 121 gramm, magyar agárfejes fémjellel

45 000 Ft