Ezüst György "Tanya télen" című olaj-vászon képcsarnokos festménye keretben

Termékkód: 3107962928
Látogatók: 54

125 000 Ft
160 000 Ft
Kikiáltási ár:
125 000 Ft
Ajka
Ezüst György Tanya télen című olaj-vászon képcsarnokos festménye keretben Kép
Eladó: Wonderlands_a(3657)
99.97%
Értékelés eladóként: 99.97%
Regisztráció időpontja: 2009.08.09.
99.97%
Magasság (cm): 48,5
Szélesség (cm): 78,5
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Eladó Ezüst György "Tanya télen" című szignózott olaj-vászon képcsarnokos festménye, üvegezett kerettel. A kép mérete 78,5x48,5 cm., kerettel 89,5x59,5 cm. Korának megfelelő állapotú.
MPL postacsomag előre utalással 5 800 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Ajka
Személyes átvétel Ajkán lehetséges. Utánvéttel nem postázok senkinek, csak a vételár, és a postaköltség összegének előre utalása után!

Licitálás - Ezüst György "Tanya télen" című olaj-vászon képcsarnokos festménye keretben

125 000 Ft
160 000 Ft