EZÜST KARKÖTŐ (200104)

Termékkód: 3218886110
Látogatók: 5

4 200 Ft
7 000 Ft
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
Balatoncsicsó
EZÜST KARKÖTŐ (200104) (meghosszabbítva: 3213258386) - Vatera.hu Kép
Eladó: Úri(2544)
99.92%
Értékelés eladóként: 99.91%
Regisztráció időpontja: 2005.11.22.
99.92%
Állapot: használt, de jó állapotban
Jelzett/szignózott: igen
Kinek: női
925-ös olasz ezüst karkötő, Magyar fémjel. A "fonott" lánc hossza 18 cm. 4 mm széles.

Mielőtt kérdezne vagy ajánlatot tenne, látogasson el az oldalamra.

MPL postacsomag előre utalással 1 850 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Balatoncsicsó - csak előre egyeztetett időpontban
-Küldeményeket, csak a Magyar Postával tudom továbbítani! -A terméklapon feltüntetett postai tarifák, tájékoztató jellegűek. -UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK CSOMAGOT! -Külön igényeket, mely plusz költséget jelent: értékbiztosított, elsőbbségi, törékeny stb. a vásárló előzetes kérésére teljesítem. -A lehető legbiztonságosabban csomagolom a tárgyat, tárgyakat. Ennek ellenére a küldeményben keletkezett károkért csak a posta felelősségvállalása a mérvadó.

Licitálás - EZÜST KARKÖTŐ (200104)

4 200 Ft
7 000 Ft