FIGYELEM!!! GEBAUER ERNŐ(1882-1962)HÍRES MAGYAR FESTŐ GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYE!!

Termékkód: 3053322767
Látogatók: 318

24 000 Ft

24 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
48 000 Ft
deakgy60(33)
FIGYELEM!!! GEBAUER ERNŐ(1882-1962)HÍRES MAGYAR FESTŐ GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYE!! Kép
Eladó: koszegkovacs(509)
99.61%
Értékelés eladóként: 99.45%
99.61%
Termék súlya: 4 kg
Magasság (cm): 54
Szélesség (cm): 68
Festő neve: GEBAUER ERNŐ
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon
ELADÁSRA KÍNÁLOM GEBAUER ERNŐ(HARTBERG 1882-PÉCS 1962)HÍRES MAGYAR FESTŐ(MESTEREI:SZÉKELY BERTALAN ÉS ZEMPLÉNYI TIVADAR) GYÖNYÖRŰ,MINŐSÉGI OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYÉT. A FESTŐ TÖBB MUNKÁJÁT A PÉCSI JANUS PANNONIUS MÚZEIM ŐRZI ÉS TÖBB TUCAT MAGYAR TEMLOM FRESKÓI FÉMJELZIK.
MPL házhoz előre utalással 3 000 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Kőszeg

Licitálás - FIGYELEM!!! GEBAUER ERNŐ(1882-1962)HÍRES MAGYAR FESTŐ GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON FESTMÉNYE!!

24 000 Ft

24 000 Ft
Kikiáltási ár
1 000 Ft
48 000 Ft