Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szent-Székkel. I-III.

Bibliofil kötetek

Termékkód: 2929093448
Látogatók: 427

35 000 Ft
Zala megye, Zalaegerszeg
Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szent-Székkel. I-III. - 35000 Ft Kép
Eladó: Gocsejkonyv(85)
Regisztráció időpontja: 2014.08.06.

Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szent-Székkel. I-III. kötet.

I.: A magyar királyság megalapításától a konstanczi zsinatig 1000-1417.
II.: A konstanczi zsinattól a mohácsi vészig 1418-1526.
III.: A mohácsi vésztől Magyarországnak a török járom alól fölszabadításáig 1526-1689.

Budapest, 1901-1903, Szent-István-Társulat [Stephaneum]. XVI + 404 p.; IX + 489 p.; X + 567 p.
A három kötet kettőbe kötve, egységes félvászon-kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal. Hiánytalan, szép, tiszta, gyűjteményi példányok.

MPL házhoz előre utalással 1 000 Ft /db

Vásárlás - Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szent-Székkel. I-III.

35 000 Ft