GEIGER RICHÁRD:NŐ DRAPÉRIÁVAL,VIRÁGGAL HATALMAS 110x161cm!!!

RITKA,NAGYON SZÉP!!!!

Termékkód: 3076730564
Látogatók: 88

399 900 Ft
Szántód
GEIGER RICHÁRD:NŐ DRAPÉRIÁVAL,VIRÁGGAL HATALMAS 110x161cm!!! Kép
Eladó: h.csaba1(654)
99.85%
Értékelés eladóként: 99.84%
Regisztráció időpontja: 2006.02.12.
99.85%
Festő neve: Geiger Richárd
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

OLAJ,VÁSZON.
NAGYON SZÉP SZÍNEK,NAGYON JÓ KVALITÁS!
A KÉP SZAKSZERŰEN TISZTÍTVA,GYÖNYÖRŰ SZÉLES,ÁTTÖRT,RESTAURÁLT,KORABELI,BLONDEL KERETBEN,JELEZVE JOBBRA LENT.
A KÉP MÉRETE:81x133cm!!!
MÉRETE KERETTEL EGYÜTT:110x161cm!!!

CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!!

Személyes átvétel 0 Ft /db Szántód - Telefonos egyeztetés után.
SZÁLLÍTÁSI ÉS FIZETÉSI FELTÉTELEK: -SZEMÉLYES ÁTVÉTEL SZÁNTÓDON,TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN. -POSTAI CSOMAGKÉNT,UTALÁS UTÁN,(ÉRTÉK ÉS IDŐ GARANTÁLT,TÖRÉKENY CSOMAGKÉNT). ÁRAK: A MINDENKORI AKTUÁLIS POSTAI DÍJSZABÁS SZERINT. FUTÁRCÉGGEL NEM DOLGOZOM!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN MEGÉRTÉSÜKET. BÚTOROKAT CSAK SZEMÉLYESEN LEHET ÁTVENNI,NEM POSTÁZOM!! KISADÓZÓ-KATÁS KERESKEDŐ,BLOKK A TERMÉK MELLETT.

Vásárlás - GEIGER RICHÁRD:NŐ DRAPÉRIÁVAL,VIRÁGGAL HATALMAS 110x161cm!!!

399 900 Ft