Göllner Miklós gyönyörű képcsarnokos festménye!

Termékkód: 3100524659
Látogatók: 14

135 000 Ft
Fonyód
Göllner Miklós gyönyörű képcsarnokos festménye! (meghosszabbítva: 3092334605) - Vatera.hu Kép
Eladó: ftibor7(563)
99.3%
Értékelés eladóként: 99.24%
Regisztráció időpontja: 2004.09.05.
99.3%
Festő neve: Göllner Miklós
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Hagyatékból eladó egy gyönyörű zsűrizett olaj vászon Göllner Miklós képcsarnokos festmény eredeti vastag laparanyozott keretében. 100x80cm.
Személyes átvétel 0 Ft /db Fonyód

Vásárlás - Göllner Miklós gyönyörű képcsarnokos festménye!

135 000 Ft