GYÖNYÖRÚ OLAJ-VASZON FESTMÉNY!! 100x80CM GYÖNYÖRŰ KERETBEN!

HIBATLAN GYÖNYÖRÚ ÉRTÉKES!!

Termékkód: 3053166233
Látogatók: 313

39 000 Ft
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
GYÖNYÖRÚ OLAJ-VASZON FESTMÉNY!! 100x80CM GYÖNYÖRŰ KERETBEN! Kép
Eladó: Szepszonyegek101(819)
99.16%
Értékelés eladóként: 99.28%
Értékelés vevőként: 50%
Regisztráció időpontja: 2015.01.01.
99.16%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

GYÖNYÖRŰ OLAJ-VASZON FESTMÉNY!

FANTASZTIKUSAN SZÉPKIDOLGOZÁS!

KVALITÁSOS  MESTERMŰ!!!

100X80CM KERETTEL

KERET NÉLKÜL 60X80CM!

POSTAZNI IS TUDOM!

Más futárszolgálat előre utalással 2 400 Ft /db

Vásárlás - GYÖNYÖRÚ OLAJ-VASZON FESTMÉNY!! 100x80CM GYÖNYÖRŰ KERETBEN!

39 000 Ft