Harcok az orosz égen Tomor László A Repülő Ember. No.: 1. sz. Tiltólistás kötet 1942

Termékkód: 2954237033
Látogatók: 110

14 990 Ft
Kikiáltási ár:
14 990 Ft
Ha egyszerre minimum 6 000 Ft értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
Más futárszolgálat előre utalással   Személyes átvétel
Budapest VII. kerület
Harcok az orosz égen Tomor László A Repülő Ember. No.: 1. sz. Tiltólistás kötet 1942 - (meghosszabbítva: 2946640319) Kép
Eladó: konyvtarsasag(7227)
99.96%
Értékelés eladóként: 99.97%
Értékelés vevőként: 93.75%
Regisztráció időpontja: 2010.10.02.
99.96%
Tomor László
Harcok az orosz égen

Magyar Repülő Sajtóvállalat-Stádium Sajtóvállalat Részvénytársaság
1942

Termék súlya: 0.4 kg (400g)
Műfaj, típus: hadtörténet
Kiadás éve: 1942
Idő: 20. század
Kötés típusa: félvászon
Kiadó: Magyar Repülő Sajtóvállalat-Stádium S.

Tomor László százados: Harcok az orosz égen

A Repülő Ember sorozat első kötete

Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium Sajtóvállalat Részvénytársaság kiadása, Budapest, 1942., 162 p.

Jó állapotú, kiadói félvászon kötésben lévő példány feliratozatlan, illusztrált, dupla keretes címfedéllel, feliratos könyvgerinccel. Kiadói és szerzői előszóval, szövegközti, eredeti, fekete-fehér, feliratozott fotókkal kiegészített kötet. A 80. oldalnál meglazult könyvtest. A 77-82. oldalak lapjainak margója egy kis helyen enyhén foltos.

A kötet szerzője, Tomor László (1909-1996) magyar harci repülő, katonai szakíró, volt cserkész őrsvezető. 1931-ben végzett a Ludovika Katonai Akadémián. 1940. szeptember 1-jén századossá léptették elő. A "Kőr Ász" vadászszázad tagjaként a második világháború alatt részt vett a Szovjetunió elleni légi támadásokban.
A kötet szerepel a Magyar Ideiglenes Nemzetgyűlés által 1945/1946-ban összeállított „Fasiszta szellemű, antidemokratikus és szovjetellenes sajtótermékek I-II.” címmel megnevezett zárolt könyvek tételes és hivatalos listáján.

20 cm x 13 cm

PE0#

Ha egyszerre minimum 6 000 értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek   Érték alapú kedvezmény
Más futárszolgálat előre utalással 990 Ft /db     7 000 Ft -tól Ingyenes
Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest VII. kerület - Átvétel hétfőtől péntekig 10:00-18:00-ig a Wesselényi utcai üzletünkben.
GLS futárszolgálattal házhoz szállítás 990 Ft 7000 Ft FELETTI RENDELÉSEK ESETÉN VÁLLALJUK AZ INGYENES SZÁLLÍTÁST! KÖNYVTÁRSASÁG

Licitálás - Harcok az orosz égen Tomor László A Repülő Ember. No.: 1. sz. Tiltólistás kötet 1942

14 990 Ft