Herendi Eton mintás porcelán teáskészlet teás készlet

Termékkód: 3186491267
Látogatók: 27

146 000 Ft
Veszprém
Herendi Eton mintás porcelán teáskészlet teás készlet (meghosszabbítva: 3180353651) - Vatera.hu Kép
Eladó: Herendiporcelan(118)
Regisztráció időpontja: 2013.10.20.

Jelzett/szignózott: igen

Komplett 6 személyes, 15 db-ból álló Herendi Eton mintás porcelán teáskészlet hibátlan és kopásmentes állapotban eladó. Egyforma jelzéssel ellátott minden darab!

csészék 10,8 cm, füllel együtt 12,5 cm átmérőjűek, 5 cm magasak

csészealjak 14,5 cm átmérőjűek

kanna 23,5 cm széles, 14 cm magas

cukortartó 11 cm átmérőjű, 9 cm magas

tejkanna 12,5 cm széles, 8,8 cm magas

Számlát tudok róla adni.

MPL postacsomag előre utalással 2 100 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Veszprém

Vásárlás - Herendi Eton mintás porcelán teáskészlet teás készlet

146 000 Ft