ISMERETLEN FESTŐ:FOLYÓPARTI TÁJ

Termékkód: 3122538431
Látogatók: 15

15 990 Ft
Szántód
ISMERETLEN FESTŐ:FOLYÓPARTI TÁJ (meghosszabbítva: 3115319894) - Vatera.hu Kép
Eladó: h.csaba1(657)
99.85%
Értékelés eladóként: 99.84%
Regisztráció időpontja: 2006.02.12.
99.85%
Jelzett/szignózott: nem

20.SZ. ELSŐ FELE,OLAJ,KARTON,JELZÉS NÉLKÜL.

BONTATLAN,JÓ ÁLLAPOTÚ FESTMÉNY,SZÉP KORABELI BLONDEL KERETÉBEN.

MÉRETE KERETTEL:30x38cm

A KÉP MÉRETE:24x32cm

MPL postacsomag előre utalással 3 500 Ft /db
Személyes átvétel 0 Ft /db Szántód - Telefonos egyeztetés után.
SZÁLLÍTÁSI ÉS FIZETÉSI FELTÉTELEK: -SZEMÉLYES ÁTVÉTEL SZÁNTÓDON,TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN. -POSTAI CSOMAGKÉNT,UTALÁS UTÁN,(ÉRTÉK ÉS IDŐ GARANTÁLT,TÖRÉKENY CSOMAGKÉNT). ÁRAK: A MINDENKORI AKTUÁLIS POSTAI DÍJSZABÁS SZERINT. FUTÁRCÉGGEL NEM DOLGOZOM!! KÖSZÖNÖM SZÉPEN MEGÉRTÉSÜKET. BÚTOROKAT CSAK SZEMÉLYESEN LEHET ÁTVENNI,NEM POSTÁZOM!! KISADÓZÓ-KATÁS KERESKEDŐ,BLOKK A CSOMAGBAN.

Vásárlás - ISMERETLEN FESTŐ:FOLYÓPARTI TÁJ

15 990 Ft